Siz Sadece Hayal Edin !

Kına gecesi organizasyonu firmamız yılların deneyimi ile sizlerin en özel gecesini hazırlamakta ve sizlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşatmaktadır...

Hakkımızda

Bu tür geceler takdir edersiniz ki bir defa yapılır. Konuklarınızın aklında kalacak tek şey düğününüzde yaşanacak farklılıklardır. Konuklarınıza bunu hissettirebilmeniz için kalitenin nasıl yakalandığını ve işini iyi bilen izleyicinin nabzını tartabilen, gösterisindeki güzelliklerinin üstünlüğü ile karşılayabilirsiniz. Bu tür gereksinmelerinizi eş dost arkadaş devreye sokarak veya çeşitli derneklerdeki folklor ekiplerini çağırarak da karşılayabilirsiniz. Ama insanımız ,bilhassa kendisinin fiziken içinde olduğu ,katıldığı gösterileri istiyorlar... Düğün , Nişan ve özel gecelerinize Horon Gösteri Ekiplerini, Kemençe ve Tulum Sanatçılarını en uygun şartlarda 20 yıllık deneyimimizle bizden sağlayabilirsiniz.

Biz yıllardır bu işi PROFESYONELCE yapan insanlar olarak sizlere özel günlerinizde, özel organizasyonlarınızda her şeyin en iyisi her anın en dolusu geçmesi için buradayız.

Bizi tercih ettiğinizden pişman olmayacağınızı şimdiden söylüyoruz.
 

Gösteri Ekibi Kurucumuz : Hasan TİRYAKİ