Siz Sadece Hayal Edin !

Kına gecesi organizasyonu firmamız yılların deneyimi ile sizlerin en özel gecesini hazırlamakta ve sizlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşatmaktadır...

Kına Konseptleri

Hayalinizdeki Kına Gecesi için gereken tüm malzemeleri Kına Gecesi Organizasyonlarında bulabilirsiniz. Kendi Özel Tasarımımız olan Kına Tepsileri ve Sepetleri, Kına Mumları, Kına Taçları, Tefler, Kına Afişleri, Kına Hatıraları ve değişik kına hediyeleri ile akıllarda kalacak bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz.

“Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar” dizelerinin hüznü ile ağlamamak için yemin eden gelin adaylarına bile gözyaşı döktüren kına geceleri, kültürümüzün en renkli geleneklerinden biri. Gelinin, evlenmeden önce; ailesindeki ve çevresindeki kadınlarla duygu yüklü bir veda gecesi geçirdiği kına geceleri günümüzde pek çok farklı temayla süslenen bir kız kıza “bekarlığa veda partisi”ne dönüştü. Pek çok ünlü ismin de düzenlediği tematik kına geceleri konusunda gelin adaylarına rehberlik edebilecek popüler kına gecesi konseptlerini inceleyiniz..

Geleneksel / Osmanlı Tarzı Kına Gecesi


Osmanlı tarzı kına gecesi, geleneğin doğduğu yıllara dönüp, nostaljik ve görkemli bir gece geçirmek isteyen gelin adayları için son derece uygun bir kına konsepti olabilir. Muhteşem Yüzyıl dizisinden fırlamış gibi duran kostümler, taçlar ve çeşit çeşit aksesuarlarla renklendireceğiniz partinizde, gelin olmanın ihtişamına yaraşır bir taht da kullanabilirsiniz. Önce bindallınızı giyip kına merasimini tamamlayın, sonra da haremdeki alımlı sultanlar misali gecenin keyfini çıkarın ve bol bol hatıra fotoğrafı çekmeyi unutmayın!


Hint Usulü Kına Gecesi

Son yılların en popüler ve en eğlenceli kına gecesi temalarından biri de Hint tarzı kına geceleri. Bollywood filmlerinde gördüğünüz o renk cümbüşünü kına gecenize taşıyarak, bekarlığa neşeli bir veda edebilirsiniz. Renkli Hint kostümleri, uçuşan kumaş ve şallar; abartılı ve gösterişli takı ve aksesuarların yanında; muhteşem desenlerle ellerinizi süsleyecek Hint kınası, tabii ki gecenin vazgeçilmezlerinden olacak.


Oryantal Partisi

Unutulmaz bir kına gecesine doğru uçmak için derhal Shakira kemerlerinizi bağlayın çünkü oryantal temalı kına gecesinde oturmak yasak! Kız kıza yapılacak en şahane aktivitelerden biri olan göbek atmayı hakkıyla icra edebileceğiniz kına gecesinde, pek çok farklı kına gecesi aksesuarları kullanabilir; eğlenceli selfie’lerle geceyi ölümsüzleştirebilirsiniz.


Modern Kına Gecesi

Şatafattan ve kostümlü eğlencelerden hoşlanmayan kızlar arasında, bir mekan kapatıp doyasıya “partilemek” çok moda. Bu modern kına gecelerinde neler mi oluyor? Kına merasiminden sonra DJ ya da canlı müzik eşliğinde bol bol dans ediliyor, gelin adayı için hazırlanan dilek ağacı / panolarına dilekler yazılıyor; esprili fotoğraf çerçevelerinin ardında komik fotoğraflar çekiliyor ve elbette gecenin sonunda hatıra eşyaları dağıtılıyor. Siz de arkadaşlarınıza hoş bir kına gecesi hatırası bırakmak istiyorsanız.

HEMEN BİZİ ARAYIN