Siz Sadece Hayal Edin !

Kına gecesi organizasyonu firmamız yılların deneyimi ile sizlerin en özel gecesini hazırlamakta ve sizlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşatmaktadır...

Horon Ekipleri

Bu tür geceler takdir edersiniz ki bir defa yapılır. Konuklarınızın aklında kalacak tek şey düğününüzde yaşanacak farklılıklardır. Konuklarınıza bunu hissettirebilmeniz için kalitenin nasıl yakalandığını ve işini iyi bilen izleyicinin nabzını tartabilen, gösterisindeki güzelliklerinin üstünlüğü ile karşılayabilirsiniz. Bu tür gereksinmelerinizi eş dost arkadaş devreye sokarak veya çeşitli derneklerdeki folklor ekiplerini çağırarak da karşılayabilirsiniz. Ama insanımız ,bilhassa kendisinin fiziken içinde olduğu ,katıldığı gösterileri istiyorlar... Ekibimiz bay ve bayan dansçılardan oluşmaktadır.

Genellikle karadeniz bölgesi dansçılarından oluşan ekibimiz , konservatuar mezun ve öğrencilerinden oluşmaktadır.

Genellikle tüm dansçılarımız, profesyonel dans eğitmenliği yapmaktadır.

Genelde ekibimiz canlı kemençe ile performans sergilenmektedir. Kemençecilerimiz yöresine ve sazına hakim profesyonel kişilerdir.

İsteğe göre hazır müziklede performans sergilenmektedir ancak pek fazla tercih edilmemektedir.Düğün , Nişan ve özel gecelerinize Horon Gösteri Ekiplerini, Kemençe ve Tulum Sanatçılarını en uygun şartlarda 20 yıllık deneyimimizle bizden sağlayabilirsiniz.


HORON EKİPLERİ WEB SİTEMİZİ ZİYARET ETTİNİZ Mİ ? 
www.horongosteriekipleri.com

TİRYAKİ ORGANİZASYON WEB SİTEMİZİ ZİYARET ETTİNİZ Mİ ? 
www.tiryakiorganizasyon.com