Siz Sadece Hayal Edin !

Kına gecesi organizasyonu firmamız yılların deneyimi ile sizlerin en özel gecesini hazırlamakta ve sizlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşatmaktadır...

Kına Organizasyonu

- Misafirler gelmeye başladığı zaman bayan kına ekibinde bir ya da iki kızımız ellerinde tepsilerle misafirlerimize lokum tutarlar. Dilerseniz Kemancımız, kemençecimiz, klarnetcimiz, davulcumuz, zurnacımız,org veya tulumcumuz da eşlik edebilir.

- Bayan / Erkek DJ bu sırada müziği başlatmış olur.

- Kına başladığı anda bayan kına ekibi ellerinde davul ve tefleri ile birlikte gelini ortalarına alıp, müzik eşliğinde sahneye çıkartırlar.

- Gelin tahta oturtulur ve bayan kına ekibi sahnede oynamaya başlar eğlenceli bir ortam oluştururlar.

- Daha sonra gelin hanım  sahneye davet edilir ve oynamaya başlar bir yandan da bayan kına ekibimiz misafirleri sahneye davet ederek canlı eğlenceli bir ortam oluştururlar.

- Uygun ve arzu edilen bir zamanda kına yakılması için hazırlıklar başlar. Kızlarımız odada gelinin kaftanını  giydirip kına için hazırlarlar. Kına tepsisi, davul ve tefler kızlarımızın elinde olur. Davetlilere arkadaş kaftanı, fes, mum ve taç dağıtıldıktan sonra, kına müziği eşliğinde gelin sahneye çıkartılır.

- Gelin kına tahtına  oturtulur. Gelinin ailesi ve arkadaşları etrafında dönerken gelinin etrafında volkanlar yakılır, konfetiler patlatılır. Gelin Hanıma kına yakılır.

- Gelinin annesi gelir gelinin duvağını açar  tebrik eder. Küçük bir gelin ağlatma yapılır. Sonrasında Damat Bey gelir gelin hanımın duvağını tekrar açıp oynamaya kaldırır.  Kına merasiminden sonra kına kızlarımızla gelin hanım testi kırma oyununu oynar. Ve kina kızları dans gösterisine devam ederler.

Dağıtılması gereken kına, çerez ve hediyeleriniz var ise kına ekibimiz tarafından tüm misafirlerimize dağıtılır. Gecenin başından sonuna kadar bayan / erkek DJ´ imiz müzik ile sizleri coşturacaktır.

Talebe göre hazırlanan müzik listesinden şarkılar çalacaktır. İstenildiği takdirde fiyata dahil edilerek ekstra hizmetlerimiz de sizlere sunulacaktır.

DAHA DETAYLI BİLGİ ve FİYAT ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN..


EKSTRA HİZMETLERİMİZ

Hint Kınası

Payetli Osmanlı Kına Tahtı ve Otağı

Kadife Osmanlı Kına Tahtı ve Otağı

Dansöz

Zenne

DJ (Bayan)

Mekan Süsleme ve Dekorasyon

Ses Sistemi

Kamera / Fotoğraf Çekimi (Bayan)

Kaftan - Bindallı Kiralama

Kahveci güzeli ve standı

Kahve ve tarot falcısı

Gözlemeci

Osmanlı Macunu

Osmanlı Şerbetcisi

Dilek Ağacı

Lokmacı Standı

Palyaço / Animatör

Davul - Zurna

Düğün Dansı

Fasıl Ekibi

Fasıl Ekibi

Sıra Gecesi Ekibi

Kuruyemiş ve Hediyelikler

Yöresel Gösteri ve Halk Oyunu Ekipleri

Tiryaki Kına Organizasyon Ekibi


Adana Kına Gecesi Ekibi - Arnavutköy Kına Ekibi - Hadımköy Kına Organizasyonu -

Yenibosna Kına Organizasyon - Şirinevler Profesyonel Kına - Bahçelievler Kına Paketi - Güneşli Kına Gecesi‎ - Bağcılar Kına Organizasyonu - Avcılar Değişik kına gecesi - Yeni Sahra Kına Organizasyonu - Küçükbakkalköy Modern Kına Geceleri - İçerenköyde Kına Gecesi - Esatpaşa Unutulmayacak Kına Gecesi - Ataşehir Kına Gecesi - İçerenköy Herşey Dahil Kına Gecesi Yapmak - Kayışdağı Çerezli Herşey Dahil Kına Organizasyon Firması - Küçükbakkalköy En İyi İstanbul Kına Organizasyon Firması - Yeni Sahra En İyi Kına Konseptleri ve Ekipleri - Avcılar Benzersiz Kına Gecesi Organizasyonu - Bağcılar Her Bütçeye Uygun Farklı Kına Organizasyon Paketleri - Güneşli Kına Gecesi Planlaması ve Fiyatları - Kına Organizasyonu Paket Fiyatlarımız Mahmutbey - Bahçelievler Kına Organizasyon Planlama Hizmetleri - Şirinevler Sıra Dışı Bir Kına Gecesi - Yenibosna Memnuniyet Garantili Kına Organizasyon Firması - Bakırköy Muhteşem Bir Kına Gecesi Organizasyonu Kiralaması - Yeşilköy Başarılı ve Unutulmaz Kına Gecesi Organizasyon Ekipleri - Başakşehir Cazip Fiyatlarla İstanbul Kına Gecesi Organizasyonu - Bahçeşehir Kına Bindallı Kiralama ve Organizasyon Ekibi - İkitelli Renkli Kına Gecesi Organizasyonu - Bayrampaşa Diğerlerinden Farklı Kına Gecesi Organizasyonları - Unutulmayacak Kına Geceleri