Siz Sadece Hayal Edin !

Kına gecesi organizasyonu firmamız yılların deneyimi ile sizlerin en özel gecesini hazırlamakta ve sizlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşatmaktadır...

Küçükbakkalköy Modern Kına Geceleri İçin Ekip Kiralama Hizmetleri

Küçükbakkalköy Modern Kına Geceleri İçin Ekip Kiralama Hizmetlerimizden hemen web sitemizdeki numaramızı arayarak yararlanabilirsiniz. Tiryaki Kına Organizasyonu firmamıza www.tiryakikinaorganizasyon.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kına hizmetlerini uygun fiyatlardan sunan firmamızın kostüm hizmetleri bulunmaktadır. 10 larca gelin kaftanı ve arkadaş bindallıları seçeneği bulunan firmamızın adresinden veya telefon üzerinden ürünleri görebilirsiniz. Gelin hanım için gerekli olan tüm duvaklar, eldivenler firmamızın vereceği fiyata dahildir. Damat bey için kostüm, fes, yelek, testi kırma vb.. gibi eglenceli dakikaların yaşatılacağı organizasyonları da firmamızın etkili personelleri, hem sizi hem de misafirlerinizi eğlendirerek kullanmaktadır.

İstanbulda bulunan tüm kına gecelerinin organizasyonlarına talibiz. Üstelik sunacağımız fiyatları duyduğunuzda hemen bizi seçeceksiniz. Biz bu işi severek ve hakkı ile yaparak hem sizi hem de misafirlerinizi eglendirmek istiyoruz.

Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.