Siz Sadece Hayal Edin !

Kına gecesi organizasyonu firmamız yılların deneyimi ile sizlerin en özel gecesini hazırlamakta ve sizlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşatmaktadır...

Yeni Sahra En İyi Kına Konseptleri ve Ekipleri

Yeni Sahra En İyi Kına Konseptleri ve Ekipleriyle çalışmak istiyorsanız Tiryaki Kına Organizasyonun 4 kişiden 50 kişiye kadar kına gecesinde gösteri yapabilecek, tüm geceyi idare edebilecek ekibi bulunmaktadır.

Sizlerde İstanbul anadolu yakası veya avrupa yakası farketmeksizin arayabileceği numaralarımız sitemizin iletişim sayfasından görebilirsiniz.

Bölgenin en iyi kına gecesini sizlere sunacak olan ekiplerimiz sizin istediğiniz adrese gelebilmektedir. Çok uzun yıllardır gösteri, folklör sektöründe bulunan ekiplerimiz ve personelimiz işinde oldukça tecrübelidir. Sizlerde kına tahtı, yer minderleri, cibinlik,kaftanlar, damat için fes, cepken ve misafir karşılamaları için bizi arayabilirsiniz. Siz hayalinizi bize anlatın. Biz uygularız. Dilerseniz led ışıklı davullarımız ile misafirlerinize unutulmaz dakikalar da yaşatabiliriz. Dans gösterileri ve daha fazlası için hemen TİRYAKİ ORGANİZASYON firmamızın kına gecesi ekipleri bölümü ile görüşün.

Organizasyonlarımızdan bazılarında yer alan gösterilerimizi izlemek için
BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ..


 


ara