Siz Sadece Hayal Edin !

Kına gecesi organizasyonu firmamız yılların deneyimi ile sizlerin en özel gecesini hazırlamakta ve sizlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşatmaktadır...

Bahçeşehir Kına Bindallı Kiralama ve Organizasyon Ekibi

Bahçeşehir Kına Bindallı Kiralama ve Organizasyon Ekibi için firmamız taht ve bindallıları, erkek giysileri ve özel davul şovlarının dahil olduğu en uygun fiyatları sunan firmadır.

Sektörde bir piyasa haline gelen kına organizasyonlarını biz çok çok eskilerden bu yana kına gecelerinde yaptığımız folklör gösterileri vb.. işlerde yapmaktaydık. Ancak Tiryaki Organizasyon olarak sektöre ve zaman ayak uydurarak yaptığımız bir çok işte olduğu gibi kına geceleri için de yakından takipçisi olmuş ve son yılların trendi olan bu muhteşem geceleri yapmaya başladık. Kına tahtları ve kınada kullanılan ürünlerin tamamını firmamız size sunacağı paketlerde yer vermektedir. Lüks ve dolu dolu geçireceğiniz kına gecelerinin tamamı için firmamız sizlere hizmet vermektedir.  Modern kına gecelerini davetlilerinize sunacak olan firmamızın sizler adına düşünülmesi gerekli olan herşeyi düşüneceğini bilmelisiniz. Modern kına geceleri için hemen firmamızın web sitesinde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul ilinin neresinde olursanız olun firmamız sizlerin hizmetindedir.


ara